Apple remont

Remondi käigus ilmnevad vead ei sisaldu remondi maksumuses vaid lisanduvad remondi hinnale!!

Pritsme ja veekindlad telefonid ei pruugi olla enam veekindlad kui neid on korra avatud!!

Remondi käigus lähevad vahetusse vajalikud detailid mitte  ei vahetata remondi summa eest Teie mobiiltelefoni uue vastu välja!!

Teie seadme testimiseks oleks vaja maha võtta paroolid ja piirangud oma seadmelt. Kui seadmel oleva parooli tõttu on vaja detail uuesti vahetada siis teeme seda kliendi kulul.

Meie poolne telefoni käsitlemine võib, aga ei pruugi, katkestada Apple poolt pakutava tasulise telefoni väljavahetamise programmi.

ANDMETE KOPEERIMINE: MATI MOBIILIÄRI EI TEGELE ANDMETE KOPEERIMISE- EGA TAASTAMISEGA.

Apple remont Siin on 2 toodet.

  • Remondi käigus ilmnevad vead ei sisaldu remondi maksumuses vaid lisanduvad remondi hinnale!! Pritsme ja veekindlad telefonid ei pruugi olla enam veekindlad kui neid on korra avatud!! Remondi käigus lähevad vahetusse vajalikud detailid mitte  ei vahetata remondi summa eest Teie mobiiltelefoni uue vastu välja!! Teie seadme...

  • iPhone 12 Mini originaal ekraani vahetus   iPhone 12 Mini ekraani vahetus (hea kvaliteet)   iPhone 12 Mini ekraani vahetus (c-kvaliteet) iPhone 12 Mini laadijapesa vahetus  75 EUR   iPhone 12 Mini tagumise klaasi vahetus B- varuosa  115 EUR   iPhone 12 Mini  on/off nupu lintkaabli...

Kuvatud 1 - 2 kokku 2 tootest